Pokiaľ ste platcami DPH, uvádzajte prosím v objednávke IČDPH, inak vám nemôže byť DPH pri zásielkach zo skladu v Českej republike odpočítané.
Ak chcete inú fakturačnú adresu, než je adresa doručovacia, nesmie byť zaškrtnuté políčko použite túto adresu aj na faktúre.
Výrobca: Omnium Electric Iberia S. L. , Španielsko
Krabica Omnium Conex ponúka lepšie možnosti inštalácie, vďaka širšej škále možností inštalácie káblových vstupov do krabice cez zadnú stranu krabice a boky (bočné vstupy). Pokiaľ by bol pri inštalácii požadovaný vstup kábla zo spodu alebo zhora a krabica by nemala predlisy pre tieto vstupy, bolo by nutné otvory vyrezať, keď sú tieto rezy vykonané, pretože vstup nie je "predrezaný", dôjde tým k negatívnemu ovplyvneniu vlastností krabice.
Rozmery: 68x141x45mm
Materiál: PP (bez halogénov)
Farba: Modrá
Trieda: II
Montáž: vstavaná do dutých stien
Vstupy: 4xø25mm, 4xø20mm
Tlaková skúška guličkou: 90 °C
Skúška horúcou slučkou: 850 °C
Stupeň krytia: IP30
Odolnosť proti nárazu: IK07
Maximálne prevádzkové napätie: 1000V AC (1500 V DC)
Prevádzková teplota: -15 °C/ +60 °C
Stiahnuť
Vaše hodnotenie nie je možné odoslať
Nahlásiť komentár
Správa odoslaná
Váš podnet nie je možné odoslať
Napíšte svoju recenziu
Skontrolovať pred odoslaním
Vašu recenziu nie je možné odoslať
check_circle
check_circle